Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Základní péče o pleť

1. Ošetření problematické a zánétlivé pleti

Dokonale pročištěná pokožka je prvním krokem k pěkné pleti může lépe dýchat a dokáže správně vstřebávat všechny potřebné aktivní látky. Cílem je pročištění a projasnění pleti, upravení činnosti mazových žláz a prevence vzniku akné.

POPIS OŠETŘENÍ
Nejprve čistícím gelem odstraníme usazené nečistoty z pleti. Pleťovou vodou dočistíme a vyrovnáme PH pleti. Přípravkem octo uvolníme póry, přidáme mix krém, který vyrovná produkci kožního mazu. Dále naneseme regenerační krém a masku, která má protizánětlivý účinek. Po odstranění masky aplikujeme denní krém „mix“, který má protizánětlivé účinky.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 750kč

2. Ošetření velmi citlivé pleti se sklonem k tvorbě žilek

Cílem je zklidnění podrážděné pleti, posílení přirozené obranyschopnosti, zvýšení pevnosti kapilár a vyrovnání prokrvení. Pleť je po ošetření zklidněná, barevně vyrovnaná, jemná.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizování pokožky lehce zapracujeme krém vasco na dekolt, krk a obličej. Pokračujeme regeneračním krémem a hydratační maskou. Necháme působit 20 min. Závěrem pleť tonizujeme a aplikujeme regenerační krém.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 800kč

3. Ošetření suché pleti

Toto ošetření nabízíme klientkám s pletí trpící nedostatkem vlhkosti. Pleť bývá často zarudlá a podrážděná objevují se na ní jemné šupinky a má sklon k předčasnému stárnutí. Ošetření zabraňuje přesušení pokožky a vrací jí přirozenou vlhkost a jemnost.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizování pokožky naneseme zklidňující krém na problematická místa se žilkami. Dále zapracujeme jemnou efleráží regenerační krém s posilující maskou v poměru 1:1. Po setření aplikujeme vynikající hydratační masku 20 min. Na závěr naneseme ochranný denní krém a posilující hydratační sérum.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 800kč

Kam dále?
» Speciální ošetření pleti
» Kosmetické ošetření pro muže

» Wellness programy (balíčky)
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» SPA programy
» Sauna
» Wellness terapeuti
Last minute

Termín: 29.6.-4.7.2018 apartmá Na bráně pro 2 - 4 (5) osobyTermín: 29.6. - 2.7.2018 rodinný pokoj Kočičí pro 2 - 4 osobyTermín: 29.6.-5.7. 2018 pokoj Mateřídouška 2 - 3 osoby

Termín: 29.6.-4.7.2018 apartmá Vejminek pro 2 - 4 osobyDárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz