Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Wellness procedury

Chcete se uvolnit, odpočinout a zrelaxovat? Připravili jsme pro Vás wellness procedury, které zregenerují nejen tělo, ale i duši. Přijďte si k nám odpočinout.


FYZIOTERAPIE FYZIOTERAPIE
Měkké techniky a nácvik autorehabilitačních cviků (50 min.) nebo měkké a mobilizační techniky a nácvik autorehabilitačních cviků (60 min.),
- s sebou pohodlné oblečení na cvičení
550 - 660 Kč


  • Měkké techniky - tato metoda umožňuje fyzioterapeutovi zaměřit se na bolestivé body a zvýšené napětí ve svalech, fasciích, podkoží a kůži a snížit toto napětí. Nelze zaměnit s klasickou masáží.

  • Mobilizační techniky - techniky k uvolnění kloubních blokád.

  • Nácvik autorehabilitačních cviků - součástí fyzioterapie je také harmonizace svalové nerovnováhy - zkrácené svaly se protahují a oslabené posilují,některé cviky může pak pacient provádět samostatně.
REFLEXNÍ TERAPIE ZAD REFLEXNÍ TERAPIE - ZÁDA A ŠÍJE
Reflexní uvolnění svalů zad a šíje (40min.)
500 Kč


Reflexní uvolnění svalů je technika, kterou terapeut ovlivňuje tzv. spoušťové - reflexní body na povrchu těla a tím můžeme pomoci při zdravotních problémech pohybového aparátu, způsobených zvýšeným napětím svalů. Metoda je také úspěšná při léčbě migrén.

REFLEXNÍ TERAPIE REFLEXNÍ TERAPIE - NOHY
Reflexní masáž plosky nohy (40min.)
500 Kč


Reflexní masáž nohou je metoda, kde zjišťování potíží je současně i účinnou terapií. Stlačením citlivé plošky se přes ni okamžitě vysílá pomocná energie přímo do postižených orgánů či částí těla. Při práci na těle nebo na mikrosystému chodidla můžeme pomoci při léčbě zdravotního problému.
AROMATERAPIE AROMA MASÁŽ
Záda, šíje vonným olejem (50min.)
550 Kč


Aroma masáž je jemnou dotykovou terapií vonnými oleji, jednou z nejlepších terapií proti nepříznivým účinkům stresu. Přináší pohodu, spokojenost, obnovuje rovnováhu emocí, navozuje klid, má schopnost podpořit krevní a lymfatický oběh. Hluboká relaxace. Velmi jemná technika.
AROMA MASÁŽE OBLIČEJE A DEKOLTU AROMA MASÁŽ OBLIČEJE, DEKOLTU A ŠÍJE
(40min.)550 Kč


Aroma masáž obličeje,dekoltu a šíje je velice příjemná, omlazující a uklidňující masáž. U této masáže se používají BIO oleje dle výběru a typu pleti. Díky kosmetické masáži obličeje a dekoltu a uvolňujícím masážním tahům na šíji si v krátké chvíli příjemně odpočinete.

RELAXAČNÍ MASÁŽE RELAXAČNÍ MASÁŽ CELKOVÁ
Záda, šíje a končetiny (60 min.) 600 Kč


Uvolňovací masáž základním nebo vonným olejem svalů zad, šíje a končetin. Příležitost k regeneraci fyzických a duševních sil. Působí jako léčba při přetížení pohybového aparátu, ovlivňuje psychickou a fyzickou harmonii těla.

BYLINNÉ MĚŠCE MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI
(60min.) 800 Kč


Jedná se speciální masáž, která napomáhá odstranění škodlivých látek z organismu pomocí bylinných směsí svázaných do měšců. Nahřívanými měšci masírujeme celé tělo natřené rostliným olejem. Léčivé látky z bylinek se uvolňují do pokožky, prohřívají ji a působí protizánětlivě.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY MASÁŽ ZAD LÁVOVÝMI KAMENY
(50 min.) 650 Kč


Hluboce relaxační a vyhledávaná masáž. Provádí se speciálními masážními technikami s nahřátými kameny lávového původu, které v sobě dlouho drží teplo. Dokonale uvolní tělo i mysl, prohřívají, zbavují stresu a napětí. Jako tepelná procedura pomáhají uvolnit svalové spazmy (svalové napětí). Vhodné v chladném období či při celkovém vyčerpání pro dodání energie.

RELAXAČNÍ MASÁŽE MEDOVÁ MASÁŽ ZAD
(50min.) 700 Kč


Při medové masáži se používá voňavá medová emulze, vytvořená z místního medu, jehož léčebné látky se při pomalé masáži postupně vstřebávají. Medová masáž je vhodná pro posílení celkové imunity na podzim, není vhodná u více ochlupené pokožky zad.

MERID.MASÁŽE VÝUKA CVIKŮ PŘI PLOCHONOŽÍ A MASÁŽ NOHOU
(40min.) 450 Kč


Krátká instruktáž o řadě cviků vhodných při ploché noze a uvolnění svalů nohy příjemnou masáží.

BAŇKOVÁNÍ MALÁ MASÁŽ
(30min.) 400 Kč


Uvolňovací masáž svalů zad a šíje základním či vonným olejem. Příjemná, krátká relaxace.

Máte speciální či požadavky na wellness procedury? Sdělte nám svá přání a my se je pokusíme vyplnit. Chceme vám poskytnout to nejlepší možné ubytování, jež Šumava a její prostředí nabízejí.

Kam dále?
» Wellness programy
» Kosmetická ošetření
» Kombinované procedury a zábaly
» Sauna
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
Last minute <

UPOZORĚNÍ!

V termínu 27.9. - 1.10.2017 jsou naše lázničky mimo provoz, dostupné jsou pouze vířivka nebo sauna (finská, bylinková nebo solná) .Dárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz