Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Kondice a relaxace

Chcete se uvolnit, odpočinout a zrelaxovat? Připravili jsme pro Vás wellness procedury, které zregenerují nejen tělo, ale i duši. Přijďte si k nám odpočinout.


INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ A TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ A TERAPIE
DORNOVA METODA - KLOUBY

(30min.) 300 Kč


Speciální cvičení při artróze kyčelních a kolenních kloubů, vhodné zejména u klientů 50+. K uvolnění kloubů a posílení stabilizujících svalů v oblasti kloubu používáme vhodné techniky cvičení, včetně výuky cviků dle Dorna.

SKUPINOVÉ CVIČENÍ SKUPINOVÉ CVIČENÍ
DORNOVA METODA - KLOUBY (2-6 os)

(30min.) 150 Kč


Speciální cvičení při artróze kyčelních a kolenních kloubů, vhodné zejména u klientů 50+. Jedná se o výuku autorehabilitačních cviků, využitelných v domácím prostředí.

NETANEC NETANEC
POHYBOVÁ A TANEČNÍ TERAPIE
PRO ŽENY (2-6 os.)

(PÁ 17.00 - 18.00) 200 Kč
(SO 8.30 - 9.30) 200 Kč


Zdravotní cvičení s prvky tance - příjemná práce s tělem pro zlepšení fyzické kondice i nálady s přihlédnutím k individuálním zdravotním problémům, vhodné v každém věku. Tuto malou skupinku vede lektorka pohybové terapie a tance, fyzioterapeutka.

FYZIOTERAPIE FYZIOTERAPIE
Individuální cvičení včetně speciálních technik a nácvik autorehabilitace...(60min.)
600 Kč


  • Měkké techniky - tato metoda umožňuje fyzioterapeutovi zaměřit se na bolestivé body a zvýšené napětí ve svalech, fasciích, podkoží a kůži a snížit toto napětí. Nelze zaměnit s klasickou masáží.

  • Mobilizační techniky - techniky k uvolnění kloubních blokád.

  • Nácvik autorehabilitačních cviků - součástí fyzioterapie je také harmonizace svalové nerovnováhy - zkrácené svaly se protahují a oslabené posilují,některé cviky může pak pacient provádět samostatně.
REFLEXNÍ TERAPIE REFLEXNÍ TERAPIE - NOHY
Reflexní mas:áž plosky nohy (30min.)
500 Kč - POUZE DO 30.9.2018


Reflexní masáž nohou je metoda, kde zjišťování potíží je současně i účinnou terapií. Stlačením citlivé plošky se přes ni okamžitě vysílá pomocná energie přímo do postižených orgánů či částí těla. Při práci na těle nebo na mikrosystému chodidla můžeme pomoci při léčbě zdravotního problému.
AROMATERAPIE AROMA MASÁŽ
Záda, šíje vonným olejem (30min.)
400 Kč - POUZE DO 30.9.2018


Aroma masáž je jemnou dotykovou terapií vonnými oleji, jednou z nejlepších terapií proti nepříznivým účinkům stresu. Přináší pohodu, spokojenost, obnovuje rovnováhu emocí, navozuje klid, má schopnost podpořit krevní a lymfatický oběh. Hluboká relaxace. Velmi jemná technika.
AROMATERAPIE AROMA MASÁŽ
Celková, vonným olejem (60min.)
800 Kč - POUZE DO 30.9.2018


Aroma masáž je jemnou dotykovou terapií vonnými oleji, jednou z nejlepších terapií proti nepříznivým účinkům stresu. Přináší pohodu, spokojenost, obnovuje rovnováhu emocí, navozuje klid, má schopnost podpořit krevní a lymfatický oběh. Hluboká relaxace. Velmi jemná technika.
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY MASÁŽ ZAD LÁVOVÝMI KAMENY
(30 min.) 500 Kč - POUZE DO 30.9.2018


Hluboce relaxační a vyhledávaná masáž. Provádí se speciálními masážními technikami s nahřátými kameny lávového původu, které v sobě dlouho drží teplo. Dokonale uvolní tělo i mysl, prohřívají, zbavují stresu a napětí. Jako tepelná procedura pomáhají uvolnit svalové spazmy (svalové napětí). Vhodné v chladném období či při celkovém vyčerpání pro dodání energie.

BYLINNÉ MĚŠCE MASÁŽ BYLINNÝMI MĚŠCI
(60min.) 800 Kč

:
Jedná se speciální masáž, která napomáhá odstranění škodlivých látek z organismu pomocí bylinných směsí svázaných do měšců. Nahřívanými měšci masírujeme celé tělo natřené rostliným olejem. Léčivé látky z bylinek se uvolňují do pokožky, prohřívají ji a působí protizánětlivě.

Máte speciální či požadavky na wellness procedury? Sdělte nám svá přání a my se je pokusíme vyplnit. Chceme vám poskytnout to nejlepší možné ubytování, jež Šumava a její prostředí nabízejí.

Kam dále?
» Wellness programy
» Kosmetická ošetření
» Kombinované procedury a zábaly
» Sauna
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
Last minute

Termín: 2.8.-4.8.2018 apartmá pro 2 - 4 (5) osobyTermín: 9.- 11.8.2018 apartmá pro 2 - 4 (5) osobyTermín: 28.7.-6.8. 2018 rodinný pokoj 2 - 3 (4) osobyDárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz