Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Stravování

Snídaně
  • Snídaně podáváme v původní světnici historické části usedlosti, kde vám nabídneme výběr z mnoha možností - šunky, sýry, pomazánky, zelenina, vejce, cereálie, jogurty, pečivo, chléb, často i místní produkty jako marmelády, med a ovoce ze sadu, či čerstvý domácí koláč.
  • Cena dospělý 110,-Kč/os.
  • Cena dítě (4 - 10 let) 60,-Kč/os.
____________________________________________________________________________________________________________
  • V případě zájmu o "zelenou kuchyni" vám můžeme nabídnout i večeři. Prosíme o informaci předem. V termínu 7.7.-12.7.2019 nejsou večeře možné.
  • Malá večerní jídla s využitím regionálních produktů. Připravujeme zdravá jídla z čerstvé zeleniny, luštěnin, obilovin, koření a bylinek. Využíváme místních produktů, např.lahodných kořeněných sýrů a tvarohu z nedaleké mléčné farmy a ovoce zdejších lesů a zahrad.
  • Můžete u nás ochutnat např.: pohanková palačinka se zeleninou a kozím sýrem, houbový jáhelník, zeleninová kapsa, sýrovo - rajčatový quiche či zeleninové špízy a polévky dle sezóny.
foto (klikněte pro zvětšení)   foto (klikněte pro zvětšení)   foto (klikněte pro zvětšení)
Pro zvětšení na obrázky klikněte
Last minute
v současné době nejsou.Dárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení