Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Speciální ošetření pleti

1. Kúra pro intenzivní regeneraci pleti

Toto intenzivní ošetření pleti se vyznačuje hlubokou regenerací a revitalizací. Zabezpečuje energii pro všechny buňky pokožky. Zamezuje vzniku vrásek a přináší pocit vyhlazení a celkově omlazené pleti. Je to náš typ pro vaši krásu.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizování pokožky následuje relaxační masáž obličeje a dekoltu. Po té aplikujeme gumming s výtažky z mořských řas pro odstranění odumřelých buněk, zjemňuje, projasňuje a zlepšuje průnik aktivních látek. Buněčným stimulátorem podpoříme metabolismus buněk a jejich vitalitu. Pokračujeme krémem pro zpevnění křehkých kapilár a liftingový přípravek s výtažky moř. řas. Aplikujeme regenerační krémovou směs pro hydrataci pleti. Následuje revitalizační krém a oční maska. Přes gázu naneseme na dekolt a obličej masku z obilných klíčků. Necháme působit 20 min. Po odstranění aplikujeme oční gel, regenerační krém a hydratační sérum. Tato kúra vám přinese vyhlazenou, jemnou a vitální pleť.

DOBA TRVÁNÍ 90 min
CENA 1200kč

2. Hydratační kúra pro pocit sametové jemnosti pleti

Na obsahu vody v pokožce závisí její celkový vzhled. Přesušená pleť je drsná, bez jasu a povrch vykazuje větší množství vrásek. Tato kúra zlepšuje stav suché pleti, odstraňuje únavu obličejového svalstva, zrychluje regeneraci. Má dlouhotrvající účinek.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizování pokožky následuje relaxační masáž obličeje a dekoltu. Jemným peelingem podpoříme hebkost a snížíme viditelnost již existujících vrásek. Aplikujeme omlazující krém s velkým množstvím flavonoidů, které zpevňují cévky a přinášejí energii. Použitím aktivního koncentrátu „vygumujeme“ z vaší pleti několik let. Dále aplikujeme hydratační krém a masku. Očním gelem vypneme jemné vrásky. Závěrečný denní krém a hydratační sérum zvýší pružnost pokožky a vaše pleť bude nádherně sametová.

DOBA TRVÁNÍ 90min
CENA 1150kč

3. Péče o maximální ochranu pokožky v létě JUICY

Juicy je nový typ péče o pokožku v teplých letních měsících. Poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením a zároveň pokožku hydratuje a zvláčňuje. Zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Přípravky vybrané do této péče Juicy mají aktivní látky zabudované v mikročásticích. Díky tomu se mohou uvolňovat postupně a tím umožní dlouhodobou ochranu pokožky.

POPIS OŠETŘENÍ
Pleť očistíme hedvábným čistícím mlékem a stimulačním tonikem. Následuje kosmetická uvolňující masáž obličeje a dekoltu. Jemný gumming odstraní odumřelé buňky a buněčný stimulátor působí jako antioxydant, udržuje vitalitu buněk. Aplikace luxusního séra s velkým množstvím vit E ochrání pleť před negativním působením slunce a hluboce regenerační krém zajistí dokonalé vyhlazení vrásek. To vše překryjeme speciální maskou, která je bohatým koktejlem minerálních látek. Viditelně ochladí a osvěží pokožku. Závěrečný denní krém poskytuje pocit vyhlazení, osvěžení a mládí.

DOBA TRVÁNÍ 75 MIN
CENA 1120kč

4. Péče o pleť v zimních měsících

Extrémní klimatické vlivy vyžadují speciální ochranu kůže. Pobyt na horách, kde je pleť namáhána silnými mrazy, větrem a UV zářením, vyžaduje jinou formu ochrany než běžný pobyt ve městě. Pokud není pokožka dobře chráněná, mohou prudké přechody ze zimy do tepla prohloubit problém popraskaných žilek a pokožka působí popraskaným dojmem. Toto ošetření má za cíl ochránit Vaši pleť před zimními nástrahami.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizaci pokožky následuje kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Poté naneseme jemný gumming k odstranění zrohovatělých buněk. Dále naneseme hydratační koncentrát a aplikujeme krém na problematické partie s ucpanými póry. Partie obličeje a krku ošetříme krémem na vyhlazení, prokrvení a oživení pleti. Další regenerační krémy mastnějšího typu aplikujeme též na celý obličej a dekolt. Ošetříme také rty a po odstranění masky použijeme speciální vypínací krém na vrásky a speciální krém na zimní výživu pleti. Po závěrečném nanesení séra se každá buňka obalí mikrofilmem, který zamezí úniku vody a aktivních látek z buňky.

DOBA TRVÁNÍ 75 MIN
CENA 1270kč

Kam dále?
» Základní péče o pleť
» Kosmetické ošetření pro muže

» Wellness programy (balíčky)
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» SPA programy
» Sauna
» Wellness terapeuti
Last minute
v současné době nejsou.POHYBOVÉ CENTRUMPenzion

 • Konzultace a terapie u dětských skolióz a VDT
 • Fyzioterapie a Shiatsu pro ženy
 • Pohybová a taneční terapie ve skupinách
 • Semináře, workshopy a odborné kurzy

  Kontakt:
  Daniela Andršová fyzioterapeutka

  Objednávky
  tel: 728362594

  Téma pohybové terapie:Penzion

  ŘÍJEN - Otevření (se) ramen a světu
  LISTOPAD - Výrazový tanec a deprese? PROSINEC - Čas pro mne
  - Zklidnění duše a mysli pohybem a dechem
  LEDEN - Well being a jak s tím začít...
  ÚNOR - Co přesně moje tělo potřebuje?
  BŘEZEN - Dornova metoda v tanci
  DUBEN - Posílení "slabin"
  KVĚTEN - Vlny těla a mysli
  Dárkové poukazy
  Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


  Dárkový poukaz

 • Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

  Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
  Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
  Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
  Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení