Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Peelingové masáže, zábaly

Chcete se uvolnit, odpočinout a zrelaxovat? Připravili jsme pro Vás wellness procedury, které zregenerují nejen tělo, ale i duši. Přijďte si k nám odpočinout.


MASÁŽE PEELINGOVÁ MASÁŽ CELKOVÁ
(60 min.)
750 Kč


Masáž peelingem zlepšuje krevní cirkulaci, podporuje přirozenou hydrataci kůže a stimuluje lymfatický systém. Díky masivnímu prokrvení dochází k vylučování toxinů, proto je tato masáž velmi vhodná při celulitidě. Výsledkem je viditelně svěží a hladší pokožka Vašeho těla.
AROMATERAPIE PEELINGOVÁ MASÁŽ CELKOVÁ SE ZÁBALEM
(90 min.)
850 Kč


Po celkové očistě peelingovou masáží je pokožka připravena na další přípravky, které ji vyživí, regenerují a ochrání. K zábalům používáme kvalitní výživové oleje, které se díky rozšířeným pórům v tuto chvíli velmi dobře vstřebají a působí.
RELAXAČNÍ MASÁŽE CELOTĚLOVÝ ZÁBAL Z MINERÁLNÍHO BAHNA MRTVÉHO MOŘE
Doba trvání (90min.)
1200 Kč


Tento zábal je určený k celkovému ošetření těla v případě únavy, stresu, anemie, demineralizace a špatné výživy. Má blahodárný účinek na játra, srdce, plíce, nervy, nespavost, přepracování, nervové napětí, revmatismus, migrénu, únavu a akné. Uvolňuje svalové napětí, zbavuje tělo odpadních látek, zlepšuje látkovou výměnu, krevní oběh a stimuluje imunitní systém organismu.

Kombinované relaxační procedury

LÁZ.UVOLNĚNÍ LÁZEŇSKÉ POTĚŠENÍ
(90 min.)
850 Kč


Kombinovaná procedúra - 30 min.předehřátí a uvolnění v rašelinovém zábalu, poté 30 min.aroma masáž a zakončeno 30 min. reflexní terapií.

MASÁŽE TŘEZALKOVÉ ZKLIDNĚNÍ
(90 min.)
900 Kč


Kombinovaná procedúra - 30 min. předehřátí a uvolnění v BIO voskovém zábalu, poté navazuje aroma masáž 30 min a zakončeno masáží obličeje a dekoltu či rukou.

MASÁŽE VELKÁ KOMBINOVANÁ MASÁŽ
S PŘÍRODNÍ MASKOU

(90 min.)
1150 Kč


Hloubková procedura - masáž celého těla bio olejem + ošetření bolestivých zón - působení do větší hloubky tkání akupresurou. V závěru relaxační techniky pro hlavovou a šíjovou oblast a působení výživové přírodní masky na obličeji a dekoltu. Zakončeno mikromasáží obličeje.

MASÁŽ OBLIČEJE VÝŽIVA PLETI S UVOLŇOVACÍ MASÁŽÍ
(60min.)750 Kč


Masáž obličeje, dekoltu a šíje. Tato procedura kombinuje terapeutické uvolnění šíje a ramen s kosmetickým působením výživové masky na obličeji a dekoltu. Používáme značkovou polysanovou maskou Le Rouge s kyselinou hyaluronovou, tzv. molekulou mládí. Uvolnění těla a odměna pleti.

MASÁŽE PROHŘÍVACÍ MASÁŽ
(50 min.)
600 Kč


Relaxační masáž s nahříváním a ochutnávkou masáže lávovými kameny. Vhodné pro povzbuzení v zimních měsících či dodání energie po náročném období.

MASÁŽE POHLAZENÍ PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY
(50 min.)
450 Kč


Zcela individuální program dle potřeb, požadavků či příp.problémů. Kombinace cvičení, masáže a rad podle stadia těhotenství a potřeb i nálady nastávající maminky.

Rašelina a parafín

REFLEXNÍ TERAPIE RAŠELINOVÝ OBKLAD
Zábal záda popř. i klouby (30min.)
250-350 Kč


Tradiční lázeňská procedura s využitím přírodního léčivého zdroje. Jedná se o formu termoléčby s uvolňováním přírodních humidních látek do organizmu. Slouží ke snížení bolesti pohybového aparátu. Používá se pro oblast páteře, kloubů a svalů. Má celkově blahodárný účinek.
RELAXAČNÍ MASÁŽE PARAFÍNOVÝ OBKLAD PROHŘÍVACÍ
Prohřívací zábal zad (30min.)
250 Kč


Pod vrstvou parafínového zábalu dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů. Parafínový zábal je rovněž velmi vhodný při stejném způsobu použití k odstraňování nežádoucích tukových polštářků. Vhodné s kombinací s masáží.
RELAXAČNÍ MASÁŽE PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU
Prohřívací kosmetický zábal rukou (15min.)
90 Kč


Parafínový zábal jako kosmetická kúra se používá v kosmetice pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Máte speciální či požadavky na wellness procedury? Sdělte nám svá přání a my se je pokusíme vyplnit. Chceme vám poskytnout to nejlepší možné ubytování, jež Šumava a její prostředí nabízejí.

Kam dále?
» Wellness programy
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» Sauna
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
"> [ Zpět na Wellness ]   [ Vytisknout ]
Last minute <

UPOZORĚNÍ!

V termínu 27.9. - 1.10.2017 jsou naše lázničky mimo provoz, dostupné jsou pouze vířivka nebo sauna (finská, bylinková nebo solná) .Dárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz