Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Sauna a vířivka

Vyzkoušejte saunu (finskou, solnou nebo bio) nebo vířivku na Vinickém dvoře, využijte možností navodit duševní pohodu, nechte doznít zážitky z výletu a odpočívejte.


FINSKÁ SAUNA FINSKÁ SAUNA
(60 min.)
300 Kč/1 - 2 os., každá další osoba +100 Kč


Klasická sauna s vysokou teplotou 80 - 110stupňů a nízkou vlhkostí, poléváním kamenů na kamnech vznikají parní rázy. Během pobytu ve finské sauně dochází k intenzivnímu pocení, díky němuž se pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzována látková výměna.
SOLNÁ SAUNA SOLNÁ SAUNA (solná krystal lázeň)
(60 min.)
300 Kč/1 - 2 os., každá další osoba +100 Kč


Solná sauna má výhody klasického saunování společně s pozitivními účinky haloterapie, tedy inhalování soli v prostředí solné jeskyně. Teplota je zde pouze 50 stupňů a vlhkost kolem 60%, takže se zde dýchá bezproblémově i těm, kterým klasická suchá sauna přináší obtíže s dýcháním. Příznivý vliv na dýchací cesty.
BIO SAUNA BIO SAUNA (bylinková vital lázeň)
(60min.)
300 Kč/1 - 2 os., každá další osoba +100 Kč


Aromatická bylinná sauna pro všechny, kterým nevyhovuje vysoká teplota finské sauny, nebo vysoká vlhkost parní sauny a také pro děti. Je kombinací finské a parní sauny, teplota je zde pouze 60 stupňů s vyšší vlhkostí a inhalováním bylinek.

VÍŘIVKA VÍŘIVKA
(30 -60 min.)
300 - 500 Kč/1 - 2 os., každá další osoba +100 Kč


Privátní vířivka je velmi prostorná hydromasážní jacuzzi s anatomicky tvarovanými sedovými pozicemi masáže pro max.5 osob. Uprostřed vířivé vany se nachází gejzírová trysky pro efekt změkčování vody, který uleví Vašim chodidlům, tak jako málokterý masér. Díky funkci přisávání vzduchu a perličkové masáži – blowerem je velmi příjemné se nechat masírovat i vzduchovými bublinami kolmo vzhůru a slyšet jejich příjemné praskání o vodní hladinu vířivky. Vířivka obsahuje několikero druhů hydromasážních trysek, od rotačních, směrových až po mirkobodové trysky, které masírují přesně dané partie, tam kde je to nejvíce třeba. Sportovci rádi vířivku využijí jako aktivní masáží nástroj

Máte speciální či požadavky na wellness procedury? Sdělte nám svá přání a my se je pokusíme vyplnit. Chceme vám poskytnout to nejlepší možné ubytování, jež Šumava a její prostředí nabízejí.

Kam dále?
» Wellness programy
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» Kombinované procedury a zábaly
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
"> [ Zpět na Wellness ]   [ Vytisknout ]
Last minute
v současné době nejsou.POHYBOVÉ CENTRUMPenzion

 • Konzultace a terapie u dětských skolióz a VDT
 • Fyzioterapie a Shiatsu pro ženy
 • Pohybová a taneční terapie ve skupinách
 • Semináře, workshopy a odborné kurzy

  Kontakt:
  Daniela Andršová fyzioterapeutka

  Objednávky
  tel: 728362594

  Téma pohybové terapie:Penzion

  ŘÍJEN - Otevření (se) ramen a světu
  LISTOPAD - Výrazový tanec a deprese? PROSINEC - Čas pro mne
  - Zklidnění duše a mysli pohybem a dechem
  LEDEN - Well being a jak s tím začít...
  ÚNOR - Co přesně moje tělo potřebuje?
  BŘEZEN - Dornova metoda v tanci
  DUBEN - Posílení "slabin"
  KVĚTEN - Vlny těla a mysli
  Dárkové poukazy
  Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


  Dárkový poukaz

 • Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

  Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
  Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
  Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
  Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení