Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Partneři webu

Podívejte se na wellness pobyty v naší nabídce. Jedná se o kvalitní slovenské wellness hotely.

Chcete strávit dovolenou v malebném zákoutí jižních Čech? Hledáte klidné ubytování nedaleko Třeboně? V tom případě navštivte penzion Třeboň Mája, který se nachází v půvabné vesničce Spolí, vzdálené od centra Třeboně pouhých 6 km.

Chcete strávit aktivní rodinnou dovolenou na Třeboňsku v levném ubytování? Ubytování Třeboň - penzion U Draka nabízí vyžití zejména pro cyklisty, in-line bruslaře a turisty. Ubytování se nachází na okraji jihočeského městečka Třeboň v městské části Holičky.

Užijte si svojí dovolenou v rodinném penzionu v Třeboni, který nabízí levné a přitom komfortní ubytování v soukromí. Ubytování Třeboň - penzion U Čápa. Vydejte se pěšky či na kole za krásami Třeboňska, relaxujte a odpočívejte v příjemném prostředí penzionu.

Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v Brně v blízkosti městského centra až pro 200 osob.

Wellness hotel STEIN - wellness hotel u Chebu nabízí ubytování, wellness, relax, sport, firemní akce, školení, rodinné oslavy i svatby.

Lázeňský hotel Pyramida - architektonicky neobyčejný, komfortní lázeňský Spa & Wellness hotel ve Františkových Lázních.

Přijeďte si zregenerovat tělo i mysl daleko od hluku velkoměst. Horský hotel Vidly je zárukou Vaší spokojenosti. Komfortní ubytování v srdci Jeseníků, moderní wellness a příjemná restaurace uspokojí i ty nejnáročnější.

Wellness pobyty

Last minute
v současné době nejsou.POHYBOVÉ CENTRUMPenzion

 • Konzultace a terapie u dětských skolióz a VDT
 • Fyzioterapie a Shiatsu pro ženy
 • Pohybová a taneční terapie ve skupinách
 • Semináře, workshopy a odborné kurzy

  Kontakt:
  Daniela Andršová fyzioterapeutka

  Objednávky
  tel: 728362594

  Téma pohybové terapie:Penzion

  ŘÍJEN - Otevření (se) ramen a světu
  LISTOPAD - Výrazový tanec a deprese? PROSINEC - Čas pro mne
  - Zklidnění duše a mysli pohybem a dechem
  LEDEN - Well being a jak s tím začít...
  ÚNOR - Co přesně moje tělo potřebuje?
  BŘEZEN - Dornova metoda v tanci
  DUBEN - Posílení "slabin"
  KVĚTEN - Vlny těla a mysli
  Dárkové poukazy
  Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


  Dárkový poukaz

 • Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

  Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
  Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
  Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
  Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení