telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Pojeďte na vodu
Plánujete zajímavou dovolenou s rodinou nebo přáteli, a rádi byste si vyzkoušeli sjet některou z tuzemských řek? Není nic jednoduššího, doporučujeme se obrátit na půjčovnu Petr Putzer - Rafting Vltava. Ta je k dispozici vše zkušeným, ale i začínajícím vodákům, pro které je sjíždění řeky zážitkem, na který budou ještě dlouho vzpomínat.
Pohodový výlet pro každého
Jednodenní plavba Vyšší Brod - Rožmberk Délka: 10 km Průměrná doba plavby: 3 hodiny
Nejoblíbenější rodinný výlet
Jednodenní plavba Vyšší Brod - Náhořany Délka: 21 km Průměrná doba plavby: 6 hodin
E-mail: petr@putzer.cz Web: www.petr.putzer.cz


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz Web: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz Web: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Partneři webu

Podívejte se na wellness pobyty v naší nabídce. Jedná se o kvalitní slovenské wellness hotely.

Chcete strávit dovolenou v malebném zákoutí jižních Čech? Hledáte klidné ubytování nedaleko Třeboně? V tom případě navštivte penzion Třeboň Mája, který se nachází v půvabné vesničce Spolí, vzdálené od centra Třeboně pouhých 6 km.

Chcete strávit aktivní rodinnou dovolenou na Třeboňsku v levném ubytování? Ubytování Třeboň - penzion U Draka nabízí vyžití zejména pro cyklisty, in-line bruslaře a turisty. Ubytování se nachází na okraji jihočeského městečka Třeboň v městské části Holičky.

Užijte si svojí dovolenou v rodinném penzionu v Třeboni, který nabízí levné a přitom komfortní ubytování v soukromí. Ubytování Třeboň - penzion U Čápa. Vydejte se pěšky či na kole za krásami Třeboňska, relaxujte a odpočívejte v příjemném prostředí penzionu.

Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v Brně v blízkosti městského centra až pro 200 osob.

Wellness hotel STEIN - wellness hotel u Chebu nabízí ubytování, wellness, relax, sport, firemní akce, školení, rodinné oslavy i svatby.

Lázeňský hotel Pyramida - architektonicky neobyčejný, komfortní lázeňský Spa & Wellness hotel ve Františkových Lázních.

Přijeďte si zregenerovat tělo i mysl daleko od hluku velkoměst. Horský hotel Vidly je zárukou Vaší spokojenosti. Komfortní ubytování v srdci Jeseníků, moderní wellness a příjemná restaurace uspokojí i ty nejnáročnější.

Wellness pobyty

Last minute


ON-LINE REZERVACE
sleva 10%Pobytové balíčky


TŘÍDENNÍ ODPOČINEK V LÁZNIČKÁCH RELAXACE SE SAUNOU
Relaxační pobyt - privátní sauna dle výběru
1.470,-Kč/os/pobyt


Cena zahrnuje:
  • 2x ubytování (pokoj), 2x snídaně, 1x sauna dle výběru (90 min.),
  • Na vyžádání Vám vyhotovíme "Dárkový poukaz".

Rezervovat

VÍKENDOVÝ ODPOČINEK V LÁZNIČKÁCH DVOUDENNÍ ODPOČINEK
Relaxační pobyt - privátní sauna a vířivka
1.720,-Kč/os/pobyt


Cena zahrnuje:
  • 2x ubytování (pokoj), 2x snídaně, 1x sauna dle výběru (90 min.), vířivka (60 min.)
  • Na vyžádání Vám vyhotovíme "Dárkový poukaz".

Rezervovat

Dárkové poukazy

Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení