telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Holašovice - Selské slavnosti 22.-24.7.2022 Staročeský jarmark s ukázkou tradičních lidových řemesel a pestrým kulturním programem.


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


NAVŠTIVTE ZNOVUZROZENOU TVRZ S UNIKÁTNÍM PATREM
Tvrz Velká věž s hrázděným obytným patrem a dlátkovou střechou pokrytou dřevěný šindelem, jediná svého druhu v České republice, obklopená základy původních hradeb a branskou věží dnes tvoří dominantu celého areálu doplněného budovou muzea a krčmy „U Čápa“.
Pohodový výlet pro každého
Velká věže s funkčními středověkými kachlovými kamny a dobovým nábytkem. Věž slouží zároveň jako vyhlídkový bod s dalekým výhledem na Šumavu a nejvyšší vrchol Novohradských hor Kamenec.
Hradní muzeum bude zaměřeno na historii regionu a jeho obyvatel od středověku do současnosti.
Web: https://www.hradynamalsi.cz/tvrz-ticha/


Pojeďte na vodu
Plánujete zajímavou dovolenou s rodinou nebo přáteli, a rádi byste si vyzkoušeli sjet některou z tuzemských řek? Není nic jednoduššího, doporučujeme se obrátit na půjčovnu Petr Putzer - Rafting Vltava. Ta je k dispozici vše zkušeným, ale i začínajícím vodákům, pro které je sjíždění řeky zážitkem, na který budou ještě dlouho vzpomínat.
Pohodový výlet pro každého
Jednodenní plavba Vyšší Brod - Rožmberk Délka: 10 km Průměrná doba plavby: 3 hodiny
Nejoblíbenější rodinný výlet
Jednodenní plavba Vyšší Brod - Náhořany Délka: 21 km Průměrná doba plavby: 6 hodin
E-mail: petr@putzer.cz Web: www.petr.putzer.cz


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz Web: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz Web: www.mozart.cz


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Kosmetické ošetření pro muže

Pryč je doba, kdy péče o mužskou pokožku končila pouze jejím oholením. Je dobře, že mnoho mužů již pochopilo, že k úspěchu patří nejen vysoká profesionální a odborná úroveň, ale i pěstěný obličej, ruce a vlasy. Mužská pleť je často nadměrně namáhána denním holením, při kterém dochází k hlubokému peelingu a k narušení PH kůže. Pokožka je pak velmi citlivá na vnější prostředí, často se objevují nepříjemně svědivé puchýřky, které se mohou zanítit. Produkty GERnetic vyrovnávají fyziologické funkce pleti, obnovují její rovnováhu a přinášejí okamžitý osvěžující efekt.

1. Hydratační ošetření pro suchou pokožku

Toto ošetření je vhodné pro pokožku trpící nedostatkem vlhkosti. Ošetření speciálními přípravky zabraňuje přesušení pokožky, vrací pleti přirozenou vlhkost, pružnost a jemnost. Před ošetřením je třeba mít oholenou tvář.

POPIS OŠETŘENÍ
Nejprve aplikujeme pleťové mléko na očištění a zklidnění pokožky. Dočistíme pleťovou vodou a naneseme krém na zklidnění a výživu jemných kapilár. Dále naneseme směs hluboce regeneračního krému a posilující masky. Potom aplikujeme hydratační masku a po 20 minutách odstraníme vlažnou vodou. Tonizujeme pleťovou vodou. Na závěr naneseme denní krém a hydratační sérum.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 800kč

2. Regenerační a liftingová péče

Toto intenzivní ošetření vyživuje, změkčuje, regeneruje a vypíná pokožku. Použité výrobky zamezují vzniku vrásek, zlepšují tonus pleti a zvyšují její pevnost.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizaci pleti následuje relaxační masáž obličeje. Poté provedeme jemný pročišťující gumming a aplikujeme buněčný stimulátor na zlepšení výživy a hydratace pleti. Přidáme krém na posílení jemných kapilár a přidáme vypínací krém. Následuje směs regeneračního krému a masky posilující imunitní systém. Oční maska nám zmenší otoky očí a vypne viditelné vrásky. Celý obličej zakryjeme gázou a naneseme výživnou a vypínací masku z obilných klíčků. Necháme 20 minut. Poté sundáme a dočistíme pleťovou vodou. Kolem očí naneseme oční gel. Na závěr ošetření zapracujeme krém pro intenzivní regeneraci a hydratační sérum.

DOBA TRVÁNÍ 80 min
CENA 1100kč

3. Regenerační ošetření rukou

Toto ošetření je velmi příjemné, dokonale uvolní a zjemní vaše ruce.

POPIS OŠETŘENÍ
Jemným peelingem lehce promasírujeme celé ruce až k lokti. Krystalky uvolňují velké množství minerálních látek, které pronikají do pokožky a zpevňují a vyhlazují kůži. Dále pokračujeme lehkou drenáží pomocí jemného oleje. Na konec ošetření aplikujeme speciální krém, který odstraní napětí ve svalech a zároveň podporuje lymfatickou drenáž. Ruce zabalíme a necháme působit 15 minut. Po sejmutí zábalu jsou ruce hladké a příjemně hydratované.

DOBA TRVÁNÍ 30 min
CENA 400kč

Kam dále?
» Základní péče o pleť
» Speciální ošetření pleti

» Wellness programy (balíčky)
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» SPA programy
» Sauna
» Wellness terapeuti
Last minute
TŘÍDENNÍ ODPOČINEK V LÁZNIČKÁCH RELAXACE SE SAUNOU
Relaxační pobyt - privátní sauna dle výběru
1.670,-Kč/os/pobyt


Cena zahrnuje:
  • 2x ubytování (pokoj), 2x snídaně, 1x sauna dle výběru (90 min.),
  • Na vyžádání Vám vyhotovíme "Dárkový poukaz".
Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení