Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Kosmetické ošetření pro muže

Pryč je doba, kdy péče o mužskou pokožku končila pouze jejím oholením. Je dobře, že mnoho mužů již pochopilo, že k úspěchu patří nejen vysoká profesionální a odborná úroveň, ale i pěstěný obličej, ruce a vlasy. Mužská pleť je často nadměrně namáhána denním holením, při kterém dochází k hlubokému peelingu a k narušení PH kůže. Pokožka je pak velmi citlivá na vnější prostředí, často se objevují nepříjemně svědivé puchýřky, které se mohou zanítit. Produkty GERnetic vyrovnávají fyziologické funkce pleti, obnovují její rovnováhu a přinášejí okamžitý osvěžující efekt.

1. Hydratační ošetření pro suchou pokožku

Toto ošetření je vhodné pro pokožku trpící nedostatkem vlhkosti. Ošetření speciálními přípravky zabraňuje přesušení pokožky, vrací pleti přirozenou vlhkost, pružnost a jemnost. Před ošetřením je třeba mít oholenou tvář.

POPIS OŠETŘENÍ
Nejprve aplikujeme pleťové mléko na očištění a zklidnění pokožky. Dočistíme pleťovou vodou a naneseme krém na zklidnění a výživu jemných kapilár. Dále naneseme směs hluboce regeneračního krému a posilující masky. Potom aplikujeme hydratační masku a po 20 minutách odstraníme vlažnou vodou. Tonizujeme pleťovou vodou. Na závěr naneseme denní krém a hydratační sérum.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 800kč

2. Regenerační a liftingová péče

Toto intenzivní ošetření vyživuje, změkčuje, regeneruje a vypíná pokožku. Použité výrobky zamezují vzniku vrásek, zlepšují tonus pleti a zvyšují její pevnost.

POPIS OŠETŘENÍ
Po očištění a tonizaci pleti následuje relaxační masáž obličeje. Poté provedeme jemný pročišťující gumming a aplikujeme buněčný stimulátor na zlepšení výživy a hydratace pleti. Přidáme krém na posílení jemných kapilár a přidáme vypínací krém. Následuje směs regeneračního krému a masky posilující imunitní systém. Oční maska nám zmenší otoky očí a vypne viditelné vrásky. Celý obličej zakryjeme gázou a naneseme výživnou a vypínací masku z obilných klíčků. Necháme 20 minut. Poté sundáme a dočistíme pleťovou vodou. Kolem očí naneseme oční gel. Na závěr ošetření zapracujeme krém pro intenzivní regeneraci a hydratační sérum.

DOBA TRVÁNÍ 80 min
CENA 1100kč

3. Regenerační ošetření rukou

Toto ošetření je velmi příjemné, dokonale uvolní a zjemní vaše ruce.

POPIS OŠETŘENÍ
Jemným peelingem lehce promasírujeme celé ruce až k lokti. Krystalky uvolňují velké množství minerálních látek, které pronikají do pokožky a zpevňují a vyhlazují kůži. Dále pokračujeme lehkou drenáží pomocí jemného oleje. Na konec ošetření aplikujeme speciální krém, který odstraní napětí ve svalech a zároveň podporuje lymfatickou drenáž. Ruce zabalíme a necháme působit 15 minut. Po sejmutí zábalu jsou ruce hladké a příjemně hydratované.

DOBA TRVÁNÍ 30 min
CENA 400kč

Kam dále?
» Základní péče o pleť
» Speciální ošetření pleti

» Wellness programy (balíčky)
» Terapie a masáže
» Kosmetická ošetření
» SPA programy
» Sauna
» Wellness terapeuti
Last minute
v současné době nejsou.POHYBOVÉ CENTRUMPenzion

 • Konzultace a terapie u dětských skolióz a VDT
 • Fyzioterapie a Shiatsu pro ženy
 • Pohybová a taneční terapie ve skupinách
 • Semináře, workshopy a odborné kurzy

  Kontakt:
  Daniela Andršová fyzioterapeutka

  Objednávky
  tel: 728362594

  Téma pohybové terapie:Penzion

  ŘÍJEN - Otevření (se) ramen a světu
  LISTOPAD - Výrazový tanec a deprese? PROSINEC - Čas pro mne
  - Zklidnění duše a mysli pohybem a dechem
  LEDEN - Well being a jak s tím začít...
  ÚNOR - Co přesně moje tělo potřebuje?
  BŘEZEN - Dornova metoda v tanci
  DUBEN - Posílení "slabin"
  KVĚTEN - Vlny těla a mysli
  Dárkové poukazy
  Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


  Dárkový poukaz

 • Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

  Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
  Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
  Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
  Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení