Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Kosmetické procedury

1. Výživa pleti s uvolňovací masáží

Kosmetika s terapií. Masáž obličeje, dekoltu a šíje. Tato procedura kombinuje terapeutické uvolnění šíje a ramen s kosmetickým působením výživové masky na obličeji a dekoltu. Používáme značkovou polysanovou maskou Le Rouge s kyselinou hyaluronovou, tzv. molekulou mládí. Uvolnění těla a odměna pleti.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 750 Kč

2. Peelingová očista obličeje s výživou pleti

Dokonale čistá pokožka je prvním krokem k pěkné pleti, může lépe dýchat a dokáže správně vstřebávat všechny potřebné aktivní látky, zde jako výživu použijeme opět polysanovou masku Le Rouge.

DOBA TRVÁNÍ 60 min
CENA 700 Kč

3. Obličejová péče AKAI

Masáž obličeje a působení tonizační masky AKAI - červené víno (vhodné pro zralou pleť).

DOBA TRVÁNÍ 40 min
CENA 400 Kč

4. Obličejová péče ovesná

Masáž obličeje a působení ovesné masky s konopným olejem (vhodné při atopickém ekzému, lupénce, dermatitidě, akné).

DOBA TRVÁNÍ 40 min
CENA 400 Kč

5. Mikrojehličkování obličeje
s aplikací kyseliny hyaluronové.

Při této proceduře používáme mikrojehličkové pero s měnitelnými nástavci. Při vytvoření mikrovpichů a aplikaci séra se docílí podnícení tvorby kolagenu, vytvoření nových buněk, vypnutí kůže a vyrovnání středně hlubokých vrásek. Dermokosmetická mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální séra aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu). Séra obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, také kyselinu hyaluronovou, která je důležitým stavebním prvkem kůže.

DOBA TRVÁNÍ 90 min
CENA 1800 Kč

6. Pedikura

Využijte volného času a nechte si "ozdravit" svoje nožičky, nabízíme základní mokrou pedikuru i krášlení nehtů.

DOBA TRVÁNÍ 45 min
CENA 350 Kč (základní pedikura)

7. Manikura

Pro jemný dotek, pro krásu i pro radost. Vaše ruce si péči také zaslouží, mohou být poté ozdobou pro Vás a jemností pro Vaše nejbližší.

DOBA TRVÁNÍ 30 min
CENA 330 Kč (základní manikura)

Kam dále?
» Wellness programy
» Terapie a masáže
» Kombinované procedury a zábaly
» Sauna
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
Last minute <

UPOZORĚNÍ!

V termínu 27.9. - 1.10.2017 jsou naše lázničky mimo provoz, dostupné jsou pouze vířivka nebo sauna (finská, bylinková nebo solná) .Dárkové poukazy
Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


Dárkový poukaz

Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz