Penzion
Ubytování
a wellness
Vinický dvůr
telefony
+420 380 312 203
+420 728 362 594
+420 602 159 501
vinickydvur@penzionwellness.cz
Novinky


Museum Fotoateliér Seidel Termín: celoročně Expozice ateliéru Josefa a Františka Seidelových vás překvapí svou autenticitou, nepřeberným množstvím unikátních dobových snímků, fotopohlednic, skleněných negativů, dochovanými a stále funkčními fotoaparáty, zvětšovacími přístroji nebo zařízením fotokomory. Atraktivitu unikátní sbírky umocňují Seidelovy osobní poznámky, deníky, knihy zákazníků i původní zařízení bytu. E-mail: info@seidel.cz WWW: www.seidel.cz


Stezka korunami stromů na Lipně Stezka korunami stromů Lipno je bezbariérová a může ji tak navštívit úplně každý – rodiny s kočárky, senioři, stejně jako vozíčkáři. Výhledy ze 40 metrů vysoké věže si tak užijí všichni.


Muzeum marionet Č.Krumlov V historickém objektu bývalého kostela svatého Jošta je umístěna expozice starých českých marionet, kompletních loutkových divadel včetně dekorací a opon z druhé poloviny 19. stol. Kolekce je doplněna moderními skvosty loutkářského výtvarnictví ze sbírek Národního divadla marionet. E-mail: theatre.centre@mozart.cz WWW: www.mozart.cz


Holašovice - selské baroko - UNESCO Jihočeská vesnice Holašovice, zapsaná na seznamu památek UNESCO, je nejlépe zachovaným příkladem jihočeské architektury 2. poloviny 19. století, které se říká selské baroko.


WIFI - internet zdarma
internet zdarma


Počasí

Balneo a kosmetické procedury

Chcete se uvolnit, odpočinout a zrelaxovat? Připravili jsme pro Vás wellness procedury, které zregenerují nejen tělo, ale i duši. Přijďte si k nám odpočinout.


REFLEXNÍ TERAPIE RAŠELINOVÝ OBKLAD
Zábal záda popř. i klouby (30min.)
250-350 Kč


Tradiční lázeňská procedura s využitím přírodního léčivého zdroje. Jedná se o formu termoléčby s uvolňováním přírodních humidních látek do organizmu. Slouží ke snížení bolesti pohybového aparátu. Používá se pro oblast páteře, kloubů a svalů. Má celkově blahodárný účinek.
MASÁŽ OBLIČEJE VÝŽIVA PLETI S RELAXACÍ
Kosmetická procedura s terapií (60min.)
750 Kč


Tato procedura kombinuje terapeutické uvolnění šíje a ramen s kosmetickým působením výživové masky na obličeji a dekoltu. Používáme značkovou polysanovou maskou Le Rouge s kyselinou hyaluronovou, tzv. molekulou mládí. Uvolnění těla a odměna pleti.
PÉČE O PLEŤ PÉČE O PLEŤ
Kosmetická procedura. (60 min.)
650 Kč


Aplikace obličejové čistící masky "Bílý francouzský jíl" a mikromasáž obličeje. Tato hypoalergenní přírodní maska pomáhá odstranit z pokožky toxické látky, čistí a vyhlazuje pleť obličeje. Následná mikromasáž obličeje pleť tonizuje a prokrví.
PEELINGOVÁ OČISTA OBLIČEJE PEELINGOVÁ OČISTA OBLIČEJE S VÝŽIVOU PLETI
Kosmetická procedura. (60min.)
700 Kč


Dokonale čistá pokožka je prvním krokem k pěkné pleti, může lépe dýchat a dokáže správně vstřebávat všechny potřebné aktivní látky, po kvalitním obličejovém peelingu použijeme jako výživu opět polysanovou masku Le Rouge.
MIKROJEHLIČKOVÁNÍ MIKROJEHLIČKOVÁNÍ OBLIČEJE
Mikrojehličkování obličeje s aplikací kyseliny hyaluronové. (90min.)
1500 Kč


Při této proceduře používáme mikrojehličkové pero s měnitelnými nástavci. Při vytvoření mikrovpichů a aplikaci séra se docílí podnícení tvorby kolagenu, vytvoření nových buněk, vypnutí kůže a vyrovnání středně hlubokých vrásek. Dermokosmetická mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální séra aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu). Séra obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, také kyselinu hyaluronovou, která je důležitým stavebním prvkem kůže.
PEDIKÚRA PEDIKÚRA
základní pedikúra (45min.)
350 Kč


Využijte volného času a nechte si "ozdravit" svoje nožičky, nabízíme základní mokrou pedikuru i krášlení nehtů.
MANIKURA MANIKÚRA
základní manikúra (30min.)
330 Kč


Pro jemný dotek, pro krásu i pro radost. Vaše ruce si péči také zaslouží, mohou být poté ozdobou pro Vás a jemností pro Vaše nejbližší.
PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUCE PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU
Prohřívací kosmetický zábal rukou (15min.)
90 Kč


Parafínový zábal jako kosmetická kúra se používá v kosmetice pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.
Kam dále?
» Wellness programy
» Terapie a masáže
» Kombinované procedury a zábaly
» Sauna
» Wellness terapeuti

» Zábava a relax
» Kam na výlet
» Tipy na výlet
Last minute
v současné době nejsou.POHYBOVÉ CENTRUMPenzion

 • Konzultace a terapie u dětských skolióz a VDT
 • Fyzioterapie a Shiatsu pro ženy
 • Pohybová a taneční terapie ve skupinách
 • Semináře, workshopy a odborné kurzy

  Kontakt:
  Daniela Andršová fyzioterapeutka

  Objednávky
  tel: 728362594

  Téma pohybové terapie:Penzion

  ŘÍJEN - Otevření (se) ramen a světu
  LISTOPAD - Výrazový tanec a deprese? PROSINEC - Čas pro mne
  - Zklidnění duše a mysli pohybem a dechem
  LEDEN - Well being a jak s tím začít...
  ÚNOR - Co přesně moje tělo potřebuje?
  BŘEZEN - Dornova metoda v tanci
  DUBEN - Posílení "slabin"
  KVĚTEN - Vlny těla a mysli
  Dárkové poukazy
  Na jednotlivé pobyty Vám na vyžádání vystavíme dárkové poukazy.>


  Dárkový poukaz

 • Tagy: Ubytování Šumava, ubytování na Šumavě, penzion Vinický dvůr, wellness pobyty Šumava, rodinné lázně, jižní Čechy, cykloturistika, turistika

  Copyright © 2010  ·  Všechna práva vyhrazena • Mapa webuPartneři
  Wellness penzion Vinický dvůr Andršovi - relaxační pobyty na víkend i celý týden
  Robert Sedlák  -   Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz
  Vinický dvůr v Omlenicích hodnocení